Foto: Fena

Ponovno gori na Uborku

Na odlagalištu otpada Uborak kod Mostara danas se ponovno rasplamsao požara, a gusti crni dim kreće se prema Mostaru.

Nakon što je požar jučer lokaliziran i nakon što se krenulo sa zasipanjem pijeskom zahvaćenih kaseta za odlaganje otpada, situacija na požarištu jutros se pogoršala.

Vatrogasne ekipe su na terenu i ulažu maksimalne napore kako bi se situacija dovela pod kontrolu.

Građanima Mostara, a posebno mještanima sjevernih naselja, preventivno se savjetuje da odmah zatvore prozore na stambenim objektima, maksimalno smanje boravak na otvorenom prostoru te da na rashladnim uređajima aktiviraju sustav unutarnje recirkulacije zraka./Fena/HMS/

Preporučeno:

Podijeli:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

BiH

Lokalno

Svijet

Sport

Kultura

Magazin

Crna kronika

Zdravlje