Foto: Arhiva

DODIK IZETBEGOVIĆU: Ostario si i posenilio, svašta trabunjaš, nejak si ti za mene

Predsjednik SNSD Milorad Dodik ponovno je izazvao pozornost javnosti svojom najnovijom objavom na platformi X, u kojoj je uputio niz osobnih prozivki na račun predsjednika SDA Bakira Izetbegovića.

U kratkoj, ali izrazito oštroj poruci, Dodik se izravno obratio čelniku SDA, komentirajući njegove godine, mentalnu oštrinu te političku i fizičku “težinu”.

“Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš. Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti”, napisao je Dodik na svom službenom profilu.

/HMS/

Preporučeno:

Podijeli:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

BiH

Lokalno

Svijet

Sport

Kultura

Magazin

Crna kronika

Zdravlje