Zrinjski siguran protiv Krupe, Široki i Radnik podijelili bodove

Nogometašii Zrinjskog svladali su u Mostaru u okviru 20. kola Premijer lige BiH ekipu Krupe s rezultatom 3:1.

Stojkić je Plemiće doveo u vodstvo u 25. minuti, a Koljić je pred kraj prvog poluvremena izjednačio nakon nevjerojatne greške obrane Mostaraca.

Radost navijačima koji su stigli na Stadion pod Bijelim Brijegom donio je Todorović u 69. minuti, a samo tri minute kasnije Bilbija je trećim golom za Zrinjski riješio pitanje pobjednika ovog meča.

Zrinjski je nakon ove pobjede ostao na liderskoj poziciji s dva boda prednosti u odnosu na drugoplasirano Sarajevo, dok je Krupa pala na šesto mjesto.

HŠK Zrinjski – FK Krupa 3:1 [Golovi] (4.3.2017) by mediabh

Široki Brijeg i Radnik podijelili su bodove u jednoj sjajnoj utakmici.

Domaće je u vodstvo doveo Zlomislić eurogolom sa 25 metara, a već u prvoj minuti nastavka Stojanović je poravnao rezultat.

U nastavku su obje ekipe postigle po još jedan gol. Prvo je Đurić doveo goste iz Bijeljine u vodstvo, dok je Cabraja pred sami kraj donio izjednačenje domaćinu.

NK Široki Brijeg – FK Radnik B… by mediabh

Sloboda je nakon preokreta uspjela pobijediti Metalleghe.

Gosti iz Jajca poveli su golom Vidovića, ali je Zec pred kraj prvog poluvremena poravnao rezultat.

Veliko slavlje Tuzlacima donio je Tandir golom iz jedanesterca pred sami kraj utakmice, piše Klix.ba.

FK Sloboda – NK Metalleghe-BSI 2:1 [Golovi] (4… by mediabh