Zrinjski sezonu u ABA 2 ligi zatvorio porazom od Teoda

Teodo je na svom terenu u posljednjem kolu ABA druge lige dočekao ekipu Zrinjskog i slavio pobjedu od 84:72.

Domaći su od starta susreta krenuli agresivno, pa su nakon prve četvrtine imali prednost od 27:18, da bi Zrinjski u drugoj dionici prvog dijela igre krenuo igrati bolje i tako smanjio rezultatski zaostatak na samo tri poena, te se na odmor otišlo sa vodstvom domaćina od 41:39.

U drugom poluvremenu, gosti su se razigrali, pa stižu do poravnanja i sa vodsvom od 60:59 ulaze u posljednju četvrtinu.

Iako se nakon treće četvrtine činilo da momčad iz Mostara može stići do pobjede, to se nije desilo, pa su domaći furizno krenuli u posljednjoj dionici i stigli do uvjerljivog trijumfa od 84:72, piše portal SCsport.

Najefikasniji je bio Milovan Savić iz momčadi Teoda sa 23 ubačena poena, sedam skokova, tri asistencije i jednom ukradenom loptom, dok je kod Plemića najefikasniji bio Luka Igrutinović sa 18 postignutih poena, četiri asistencije, tri skoka i dvije oduzete lopte./HMS/