VULIĆ: SNSD- HDZ-“Osmorka” su realnost, Biserine optužbe neće vaskrsnuti SDA iz političkog pepela

Predsjedavajuća Kluba zastupnika SNSD-a u Zastupničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Sanja Vulić izjavila je da “srbofobija koja vlada Biserom Turković “ne dozvoljava joj da vidi bilo što pozitivno i ljudsko u partnerstvu SNSD-HDZ-“Osmorka”, ali na njenu žalost, a na radost i doborbit građana, sve više će biti dejtonske BiH, a sve manje Biserinih otrovnih bisera o podjeli naroda.

“Razumljiva je potreba Turković da opravda svoj nerad u izbornoj bazi, posebno jer je “prvi bračni par kod Bošnjaka” kriv za izborni poraz, ali salve laži i optužbi na račun drugih, zasigurno neće vaskrsnuti SDA iz političkog pepela. SNSD- HDZ-“Osmorka” su realnost, samoproglašena kraljice Bisera” rekla je Vulić za RTRS.

Reagirajući na izjave Turković u vezi sa izborom ministara u Vijeću ministara, Vulić je istakla da nikakvi spinovi o glasanju u Vijeću ministara neće doprinijeti dojmu da se javnost pita jesu li svi čitamo iste zakone, a pogotovo kada nešto tako dolazi od osobe koja je najmanje od svih sjedila na tim sjednicama, pa možda u neznanju procedura i sama vjeruje u to što priča.

Ona je naglasila da je Milorad Dodik političar koji je najviše do sada dokazao da Republiku Srpsku voli, štiti i nikom ne da, dok Federaciju BiH i sve narode koji žive u BiH poštuje i želi im svima bolju budućnost./HMS/

 

 

Preporučeno:

Podijeli:

BiH

Lokalno

Svijet

Sport

Kultura

Magazin

Crna kronika

Zdravlje