Hrvatski Medijski Servis

VIDEO Široki Brijeg uvjerljivo svladao GOŠK i stigao do sedme uzastopne pobjede

Široki Brijeg je na svojoj Pecari pobijedio GOŠK 3:0.

Domaćini su furiozno ušli u utakmicu i nakon samo četiri minute vodili su 2:0.

Nakon velike greške obrane GOŠK-a, Dejan Čabraja zabio je za vodstvo Širokog 1:0 već u trećoj minuti utakmice.

Obrana gostiju je na početku utakmice djelovala potpuno izgubljeno i samo minutu nakon primljenog gola ponovno griješe. Ovaj puta pogrešku iskorištava Luka Menalo koji u četvrtoj minuti zabija gol za 2:0.

Domaćini su do kraja prvoga poluvremena kontrolirali igru i nisu dopustili GOŠK-u nikakve prilike. Gosti su jedva spojili dva dodavanja u prvom dijelu utakmice, prenosi Goal.com.

Gosti su u drugom poluvremenu aktivnije zaigrali, ali bez pravih prilika. GOŠK je u 89. minuti ostao s desetoricom na terenu kada je Đajić dobio drugi žuti karton. Široki je u 90. minuti povećao vodstvo. Matić je zabio gol za 3:0 i tako postavio konačni rezultat.

Široki je sedmom pobjedom u nizu ostao prvi na tablici, s tri boda ispred Zrinjskog, dok je GOŠK ostao na desetom mjestu s 13 bodova.