VELIKO IZNENAĐENJE: Đoković izgubio od Španjolca Bautiste

Španjolski tenisač je napravio veliku senzaciju i slavio protiv prvog najboljeg tenisača svijeta.

Bautista-Agut je u desetom gemu prvog seta napravio break i dobio set sa 6:4. U drugom setu Španjolac je oduzeo servis Novaku u šestom gemu, ali je Đoković odmah uzvratio re-breakom.

No, Bautista-Agut je odmah u narednom Đokovićevom servis-gemu napravio novi break, te je servirao za meč pri rezultatu 5:3. Đoković je potom uspio napraviti novi re-break za 5:4 i činilo se da će to biti trenutak kada se Đokovvić vraća u potpunosti u meč, no ponovo je Bautista-Agut napravio break i riješio i drugi set u svoju korist rezultatom 6:4.

U finalu će Bautista-Agut igrati protiv boljeg iz duela Andy Murray – Gilles Simon koji počinje u 14 sati./HMS/