VIDEO Hrvatska klupa srušila europske prvake: Vatreni- Furija 2:1

Reprezentacija Hrvatske pobjedom 2:1 srušila je aktualne Europske prvake Španjolsku te se plasirala u osminu finala prvenstva. Golove za Hrvatsku zabili su Nikola Kalinić i Ivan Perišić, dok je pogodak za Španjolce postigao Silva, piše Hrvatski Medijski Servis.

Sve golove možete pogledati na sljedećem snimku:

HRVATSKA – ŠPANJOLSKA (2:1)

90+3 KRAJ UTAKMICE

88. Sjajna kontra Hrvatskih. Kalinićev šprint, loptu proslijeđuje Perišiću koji u trku snažno puca i zabija za vodstvo Hrvatske.

70. minuta. Ramos puca penal. Subašić brani, nepravedno dosuđeni penal.

67. minuta. Na ubačenu loptu iz kornera Ramos puca glavom tik pored vratnice

kalinić

56. minuta. Pjaca škaricama puca pored gola.

45.minuta. Na ubačaj Perišića Kalinić zabija petom gol Španjolcima

29. minuta. Žuti karton za Roga

27.minuta. Nolito puca tik pored gola Subašića.

srna šapče subašiću

24.minuta. Slobodan udarac s oko 22 metra od gola Subašića. Lopta pogađa živi zid

23. minuta. David Silva puca s lijeve strane, s ruba 16 metara. Subašić brani.

13. minuta. Rakitić lobije golmana. Lopta pogađa vratnicu i zaustavlja se na gol liniji

12. Bomba Nikole Kalinića s 20 metara, no vratar Španjolske bravurozno brani.

7. minuta. Na ubačenu loptu David Silva s pet-šest metara zabija za Španjolsku