Hrvatski Medijski Servis
IZ MINUTE U MINUTU

U TAJNOSTI ODIGRAN HERCEGOVAČKI DERBI: Široki bolji od Zrinjskog

Danas je odigran prijateljski duel između Širokog Brijega i Zrinjskog, a konačan rezultat bio je 2:1 za domaćine.

U klupskom kampu “Musa-Karačić”, kojeg koristi Široki Brijeg, odigrana je pripremna utakmica i pobjedu protiv komšija iz Mostara slavili su domaći. Zatvorenu trening utakmicu (2 x 35) odigrale su ekipe sastavljene od igrača s manjom minutažom i onih koji nisu nikako igrali u subotnjem prvenstvenom hercegovačkom derbiju.

Za razliku od prvenstvene utakmice, u današnjoj prijateljskoj utakmici malobrojni gledatelji su vidjeli vrlo sadržajnu igru i tri lijepa pogotka. Za ekipu Širokog Brijega dva puta pogodio je Ivan Baraban u 40. i 45. minuti, a za goste Nermin Jamak u 64. minuti utakmice koja je odigrana u ‘tajnosti’, piše portal SCsport./HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.