Hrvatski Medijski Servis

Sjajna utakmica Nikole Vlašića, dva gola i asistencija za pobjedu CSKA

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je sjajnu utakmicu za moskovski CSKA koji je u 10. kolu ruskog nogometnog prvenstva s 3:2 na svom terenu svladao Krasnodar. Vlašić je postigao dva gola i asistenciju.

Sva tri pogotka CSKA je postigao u razdoblju od 32. do 41. minute. Vlašić je zabio za 1:0 iz kaznenog udarca, da bi u 37. minuti dubinskom loptom iz svoje polovice uposlio Čalova koji je potom sjajno pogodio s 20-ak metara za 2:0.

U 41. minuti hrvatski veznjak prihvatio je jedan odbijanac i s desetak metara pogodio bliži kut gostujućeg gola za vodstvo od 3:0. U nastavku su gosti smanjili 3:2 s dva gola Berga (57, 60).

Vlašić je odigrao čitavu utakmicu za CSKA kao i Kristijan Bistrović te Zvonimir Šarlija.

Ranije u nedjelju je bivši stoper hrvatske reprezentacije Vedran Ćorluka odigrao svih 90 minuta za Lokomotiv koji je kao gost svladao Orenburg s 3:2.

CSKA je sada drugi na ljestvici s 22 boda, dok je Krasnodar četvrti s 20, koliko imaju i treći Rostov te peti Lokomotiv. Na vrhu je Zenit s 23 boda./H/HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.