Remi u madridskom derbiju, Barcelona se spasila poraza

U madridskom derbiju 7. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real i Atletico su igrali 0:0.

Luka Modrić je za Real igrao do 82. minute, dok je Nikola Kalinić za Atletico ušao u igru od 85. minute.

Real je imao priliku preuzeti vrh ljestvice, no ovako se s osvojenim bodom izjednačio s Barcelonom. Obje momčadi imaju po 14 bodova, no Barcelona bolju razliku u pogocima. Treća je Sevilla s 13, a Atletico četvrti s 12 bodova.

Samo bod osvojila je danas i Barcelona koja je kiksala odigravši na Camp Nou 1:1 protiv Athletic Bilbaoa.

Prvak Barcelona već treću prvenstvenu utakmicu ne zna za pobjedu, a protiv Baska se spasila poraza šest minuta prije kraja.

Oscar de Marcos je u 41. minuti doveo Athletic u zasluženo vodstvo nakon što je njihov napadač Inaki Williams promašio dvije sjajne prilike. Munir El Haddadi je u 84. minuti izjednačio nakon dodavanja Lea Messija, koji je ušao u igru u 55. minuti. Baski su tako osvojili bod na Nou Campu prvi put nakon 2004. godine kada ih je vodio sadašnji trener Katalonaca Ernesto Valverde./HMS/HINA

Rezultati by SofaScore

EURO 2020

Bez golova u sudaru Engleske i Škotske

U drugoj utakmici skupne D Engleska i Škotska su sinoć na Wembleyju odigrali bez golova 0:0. Bila je to borbena utakmica u kojoj su obje...