Hrvatski Medijski Servis

Real spašavao tri boda protiv Levantea, napokon zaigrao Hazard

Nogometaši Real Madrida na domaćem terenu su svladali Levante 3:2 (3:0) u 4. kolu španjolskog nogometnog prvenstva.

Furiozno je krenuo Kraljevski klub u utakmicu i već na poluvremenu imao prednost od tri pogotka. Karim Benzema zabio je dva gola (25, 31), a na asistenciju Juniora Viniciusa precizan je bio Casemiro u 40. minuti.

Iako se činilo kako će Real mirno privesti utakmicu kraju, Levante se preko Mayorala (49) i Melera (75) vratio u igru i pokušao ukrasti bod na Santiago Bernabeu, no u konačnici nije uspio iako je imao prilike u sudačkoj nadoknadi.

Luka Modrić zbog ozljede propustio je utakmicu. Real Madrid nakon četiri kola ima dvije pobjede i dva remija i privremeno se nalazi na drugom mjestu La Lige.
Za trenera Zidanea dobra je vijest što je napokon zaigrao Eden Hazard, najzvučnije ovoljetno pojačanje Reala. Hazard, koji se oporavio od ozljede mišića, odigrao je zadnjih pola sata i uspio je jednom zaprijetiti protivničkim vratima, ali je golman Fernández bio na mjestu./H/HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.