PROSLAVA 60. ROĐENDANA Nogometaši Širokog u prijateljskoj utakmici svladali Grude

Nogometaši Širokog Brijega danas su u prijateljskoj utakmici svladali Grude s 4:1.

Rano vodstvo domaćih dalo je naslutiti da bi u utakmici moglo doći do iznenađenja. Već u trećoj minuti iz slobodnog udarca vrata gostiju zatresao je Ante Miloš.

Pola sata rezultat se nije mijenjao i onda u 33. minuti dolazi do izjednačenja. Pogodio je Ilija Mašić, nakon što mu je Viktor Angelov dodao iz kornera.

Nakon prvog poluvremana Gruđani su mogli biti zadovoljni rezultatom, ipak, nešto kasnije asistent izjednačujućeg pogotka Angelov zabija dva puta. Prvo je u 62. minuti doveo ‘Plavo-bijele’ u vodsto, a potom u 78. minuti postavio konačnih 4:1. Za Široki je u međuvremenu zabio i Stipe Jurić u 72. minuti.

Federalni niželigaš HNK Grude susret je organizirao na stadionu Elić Luka, povodom proslave svog 60. rođendana./F/HMS/