MOURINHOV KRAJ? West Ham savladao Manchester United

Nogometaši West Hama pobijedili su na Olimpijskom stadionu u Londonu Manchester United sa 3:1 (2:0) u prvoj utakmici 7. kola engleskog prvenstva.

Za drugu prvenstvenu pobjedu u posljednja tri nastupa ‘čekićara’ strijelci su bili Anderson u petoj minuti, Lindelof koji je pogodio vlastitu mrežu u 43. minuti te Arnautović koji je pogotkom u 74. minuti zaustavio mogući preokret, nakon što je Rashford u 71. minuti smanjio zaostatak gostiju na samo jedan pogodak.

U subotu je na rasporedu još sedam utakmica, a svakako najzanimljivija bit će odigrana na Stamford Bridgeu, gdje će Chelsea ugostiti Liverpool od 18.30 sati.

Engleska – 7. kolo
West Ham – Man. United 3-1
(Anderson 5, Lindelof 43-ag, Arnautović 74 / Rashford 71)/HMS/HINA

EURO 2020

Bez golova u sudaru Engleske i Škotske

U drugoj utakmici skupne D Engleska i Škotska su sinoć na Wembleyju odigrali bez golova 0:0. Bila je to borbena utakmica u kojoj su obje...