MNL Čitluk: Vratari postigli čak tri pogodka

Sinoć su u Krehin Gracu odigrane dvije utakmice 2. kola skupine „C“ Malonogometne lige mjesnih zajednica općine Čitluk „Brotnjo 2014.“. U prvoj utakmici, onoj između Gornjih Ograđenika i Čerina, publika je mogla uživati u jako kvalitetnoj i zanimljivoj utakmici na kraju koje su pobjedu slavili Gornji Ograđenici.

Danijel Totić doveo je svoju momčad u vodstvo, nakon čega se za poravnanje rezultata pobrinuo vratar Čerina Krešimir Pinjuh. Vratar Čerina postigao je pogodak za izjednačenje u 18. minuti utakmice, a četiri minute kasnije otvoreniju igru Čerina, u čijim je napadima sudjelovao i vratar, kaznio je vratar Gornjih Ograđenika Pavo Odak postigavši pogodak preko cijelog terena. Zanimljivo, pogodak za novo izjednačenje ponovno je postigao vratar Čerina Krešimir Pinjuh, ali ni to nije pomoglo Čerinu da dođe do preokreta. U nastavku utakmice Gornji Ograđenici odigrali su bolje od svojih protivnika i riješili utakmicu u svoju korist.

U drugoj utakmici večeri sastale su se momčadi Potpolja i Međugorja, a u ogledu momčadi koje su u prvom kolu doživjele neugodne poraze boljom se pokazala momčad Potpolja. Međugorju je pripalo prvo poluvrijeme, ali Potpolje je u drugom poluvremenu postiglo tri pogotka i zasluženo slavilo protiv momčadi kojoj su prethodnici u nasljeđe ostavili po dvije titule prvaka u niz na općinskom i završnom natjecanju Lige Hercegovine.

MNL MZ općine Čitluk – 2. kolo skupine „C“

Gornji Ograđenici – Čerin 5:3 (1:1)
1:0 Danijel Totić 1′, 1:1 Krešimir Pinjuh 18′, 2:1 Pavo Odak 22′, 2:2 Krešimir Pinjuh 28′, 3:2 Danijel Totić 29′, 4:2 Antonio Milićević 40′, 4:3 Stipe Martinac 40′, 5:3 Antonio Milićević 40′.

Potpolje – Međugorje 3:1 (0:1)
0:1 Darko Zovko 18′, 1:1 Ante Ostojić 22′, 2:1 Ivo Zelenika 34′, 3:1 Damir Pervan 40′.