Hrvatski Medijski Servis
IZ MINUTE U MINUTU

LUDA VEČER U LIGI PRVAKA: Hat-trick Džeke u pobjedi Rome

Utakmice Lige prvaka još su jednom pokazale zašto je nogomet toliko zanimljiv sport. Unutar 90 minuta uistinu se može svašta promijeniti, treba samo pitati AEK i Benficu.

Lisabonski je klub imao 0-2 na poluvremenu kod AEK-a, lijepo vodstvo i činilo se otvoren put ka pobjedi, no u finišu prvog dijela pocrvenio je Dias te je Benfica u nastavku primorana braniti se s desetoricom. AEK to sjajno koristi i zahvaljujući dvama pogocima Klonaridisa stiže do poravnanja. I kada se očekuje da okrenu stvari do kraju – primaju gol 4 minute nakon izjednačenja, strijelac je Semedo. Rezultat se do kraja nije mijenjao, dakle Benfica je slavila kod AEK-a s 2-3, piše SportKlub.hr.

Roma je (očekivano) lako došla do pobjede nad nedoraslim češkim Plzenom. U prvom je dijelu dva gola zabio Edin Džeko, a u nastavku je strijelac bio i mlađahni devetnaestogodišnji Justin Kluivert, koji je svojim prvim golom u LP postao najmlađi strijelac Rome u tom natjecanju.

Vrlo uzbudljivo je bilo i u Lyonu, gdje je Šahtar vodio 0-2 golovima Moraesa, da bi sve prosuo dvije minute nastavka, kada su im zabili Dembele i Dubois. Na žalost po domaćina tu su se i zaustavili te podijelili bodove s Ukrajincima./HMS/

About the Author
  1. Pingback:Poruka Širokog Brijega” Do pobjede” s Draganom Čovićemi HDZ-BIH-om | Bpz.ba

2. Pingback:Poruka Širokog Brijega” Do pobjede” s Draganom Čovićem | tropolje.info

NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.