“Ljudi će sada pričati svašta, vjerojatno i reći da je Budimir namjerno promašio za 4:1!”

Jerko Leko, koji je u Kranjčevićevoj zamijenio Portugalca Ivu Pinta na desnom boku, nakon utakmice je rekao: – U prvom smo poluvremenu igrali loše, dopuštali smo Lokomotivinim igračima da prolaze kako žele. U drugome smo dijelu bili puno bolji i na kraju pobijedili. Znam da će ljudi pričati svašta, vjerojatno će reći i da je Budimir namjerno promašio za 4:1…

Junak Dinama bio je opet Soudani. Kao i u Litvi protiv Žalgirisa, ušao je u nastavku i donio modrima pobjedu : – Drago mi je da smo pobijedili i da sam ja ušao s klupe i zabio za tu pobjedu. No, to je pobjeda čitave momčadi, uvijek netko iskoči.

Ante Budimir bio je nesuđeni heroj. U prvih 38 minuta zabio je tri pogotka, pretkraj je sav krvav zamijenjen, njegova je momčad poražena: – Ne želim pričati o svojim golovima, jer sam razočaran što smo na kraju izgubili, a imali smo sve. Zadnja utakmica? Ne znam, možda, zato sam izlazio malo tužan s terena, tko zna što će biti sutra. Inače, mislim da je sudac trebao kazniti Ibaneza koji me prvo faulirao, a onda i udario u glavu, vidite da imam ranu na bradi. A na kraju sam ja dobio žuti karton. Šteta, bili smo blizu…/Jutarnji.hr/