KRUPA PONOVNO BEZ POBJEDE: Radnik otišao kući sa jednim bodom

Krupa i Radnik odigrali su susret bez pobjednika (0:0) u 14. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Otvorenu igru sa obje strane gledali smo većim dijelom prvog poluvremena. Radnik je u uvodnim minutama bio bolji tim na terenu, imali su nekoliko izuzetno opasnih udaraca prema golu Mateja Markovića, ali prave realizacije nije bilo, piše SS.ba

Najbolju priliku su domaći propustili preko Ognjena Đelmića već u sedmoj minuti igre. Zaobišao je golmana domaćeg tima, malo se nećkao i to je iskoristio Karišik da mu obrani udarac na gol-liniji.

Krupa je sa druge strane imala također nekoliko pokušaja, a u 22. minuti su propustili fantastičnu riliku. Milanović fantastično šutira, a loptu na putu do gola zaustavlja stativa.

Finiš prvog dijela donosi nešto mirniju igru i bez pravih uzbuđenja, pa se na odmor otišlo bez golova.

Prvu priliku u nastavku imali su gosti i to u 60. minuti meča. Lučić je istrčao i izbacio je loptu koja dolazi do Savića, a ovaj sa pola terena gađa. Na golu se našao Radović koji intervenira i otklanja opasnost.

U 76. minuti Krupa je umalo došla do vodstva. Pogriješio je Radović, Lukić je izašao sam pred Lučića, ali golman Radnika fantastično brani i spašava svoj gol.

Još nekoliko pokušaja je viđeno do kraja meča. Međutim, rezultat se nije mijenjao, te je ostalo 0:0.

Krupa je tako osmu utakmicu u nizu ostala bez pobjede i ne nazire se kraj lošim rezultatima ovog tima. /HMS/