VIDEO

Kramarićev top glavom započeo preokret: Pogledajte sjajan gol

Nogometaši Hoffenheima velikim su preokretom pobijedili Wolfsburg 3-1 u 6. kolu Bundeslige, a strijelac izjednačujućeg pogotka bio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić!

‘Vukovi’ su poveli u 25. minuti preko Bakua, no prednost ispustili pred sam kraj prvog dijela. Igrala se druga minuta sudačke nadoknade kada je Kramarić majstorski pogodio za izjednačenje 1-1, pišu 24sata.hr.

Richards je odlično prenio loptu na drugu stativu poslije ubačaja iz kornera gdje se Kramarić sjurio i silovito, neobranjivo glavom matirao nemoćnog Casteelsa. Kramarić je stigao do prvog ovosezonskog ligaškog gola, no ima čak četiri asistencije.

Bio je ovo bolji dan za igrače Hoffenheima jer su u nastavku utakmice stigli do potpunog preokreta. Prvo je Baumgartner u 74. minuti zabio za vodstvo, a konačnih 3-1 postavio je Kaderabek u 82. minuti.

Hoffenheim je tako prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede u kojima je stigao tek do dva remija, uz dva poraza. Nakon šest odigranih kola nalazi se na 9. mjestu prvenstva./HMS/