Hrvatski Medijski Servis

Kramarić strijelac u porazu Hoffenheima

U 6. kolu Bundeslige Kramarićev Hoffenheim je u subotu kod kuće izgubio od Leipziga sa 1-2, a jedini pogodak za domaćine zabio je hrvatski napadač Andrej Kramarić u sudačkoj nadoknadi (90+3) iz penala. Dvostruki strijelac za Leipzig bio je Yussuf Poulsen (53, 73).

Lijevi branič Borna Sosa drugu utakmicu zaredom bio je u početnoj postavi Stuttgarta, koji je dobio Werder 2-1. Stuttgart je poveo golom Anastasiosa Donisa (19), a onda je u 68. minuti golman Ron Robert Zieler napravio veliku pogrešku. Sosa mu je dodao laganu loptu iz auta, ali golman Stuttgarta nije je uspio uštopati i završila je u mreži. Ipak, Gonzalo Castro je u 75. minuti donio pobjedu Stuttgartu, piše Hina.

Davor Lovren dočekao prvi nastup ove sezone za Fortunu

Bivši veznjak Dinama 19-godišnji Davor Lovren, mlađi brat Dejana Lovrena, dočekao je svoj prvi nastup ove sezone za Fortunu, ušavši u igru u 58. minuti, ali momčad iz Düsseldorfa izgubila je od Nürnberga 0-3.

Borussia Moengladbach je dvaput vodila protiv Wolfsburga, ali je na kraju završilo 2-2, a hrvatski krilni napadač u dresu “vukova” Josip Brekalo ovaj puta je bio samozatajan.