‘KRALJEVI’ SVE VIŠE ZAOSTAJU ZA BARCOM Modrić odigrao dobru partiju na gostovanju kod Levantea

U subotu u 22. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je ponovno kiksao, u gostima protiv Levantea odigrao je 2-2.

Real je poveo u 11. minuti, Toni Kroos izveo je korner, a stoper Sergio Ramos glavom je pogodio mrežu.
U 42. minuti iz polukontre Emmanuel Boateng donosi izjednačenje Levanteu. No, Real ponovno vodi u 81. minuti pogotkom Isca, ali to mu nije bilo dovoljno da upiše pobjedu, jer je Giampaolo Pazzini u 89. minuti zabio za 2-2.

U dresu Reala Luka Modrić pružio je dobru partiju, dobro je gradio igru i pripremio je nekoliko opasnih situacije pred golom protivnika, ali njegovi suigrači su bili neraspoloženi.

Također, u 57. minuti Modrić je spasio mrežu Reala. Naime, nakon kornera Reala momčad Levantea krenula je u kontranapad, a jedini koji je to prepoznao na vrijeme bio je Luka Modrić, koji je istrčao 70 metara i na kraju je spasio mrežu “kraljeva”. Mateo Kovačić ostao je na klupi za pričuve Reala.

U nedjelju u gradskom derbiju sastaju se Espanyol i Barcelona, a potom Atletico Madrid dočekuje Valenciju./Hina/HMS/