Hrvatski Medijski Servis

IVAN SANTINI ZABIO SVOJ 16. OVOSEZONSKI GOL Hrvatski napadač tresao mrežu već nakon pet minuta igre, nije bilo dovoljno za slavlje

Hrvatski napadač Ivan Santini bio je strijelac za Anderlecht u 1-1 remiju na gostovanju kod Antwerpena u susretu 8. kola Lige za prvaka belgijskog nogometnog prvenstva.

Santini je svojim 16. prvenstvenim golom ove sezone doveo Anderlecht u vodstvo u 5. minuti, a izjednačio je Lamkel Ze u 48.

Dva kola prije kraja prvenstva Anderlecht je peti sa 31 bodom, osam manje od trećeg Antwerepna, a pet manje od četvrtog Standarda.

Na vrhu je Genk sa 50 bodova, šest više od drugog Club Bruggea, a upravo se ta dva sastava sastaju od 18 sati u Bruggeu. U slučaju pobjede Genk će po četvrti put u svojoj povijesti osvojiti naslov prvaka Belgije, nakon 1999., 2002. i 2011./H/HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.