GOŠK i Mladost remizirali u Gabeli

U pretposljednjoj utakmici 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipe GOŠK-a i Mladosti iz Doboja kod Kaknja remizirale su rezultatom 2:2.

Gotovo čitavo prvo poluvrijeme gledaotelji na stadionu nisu vidjeli niti jednu pravu priliku, a onda je Bošnjak s penala pred sam kraj prvog poluvremena donio prednost ekipi GOŠK-a što je ujedno bio rezultat s kojim se otišlo na odmor, piše Klix.ba.

Ekipa iz Doboja kod Kaknja odmah je na startu drugog poluvremena krenula agresivnije prema golu domaće ekipe, a iz prve prave prilike u 61. minuti Mišić je pogodio za poravnanje rezultata vrativši stvari na početak meča.

Samo četiri minute trebale su domaćoj ekipi da postigne drugi pogodak i tako opet dođe u vodstvo, a u 65. minuti strijelac gola za GOŠK bio je Kobiljar. Vodstvo domaće ekipe trajalo je nepunih 12 minuta, a onda je u 77. minuti Karahmet pogodio za novo poravnanje ekipe Edisa Mulalića.

Do kraja meča i jedna i druga ekipa tražile su pobjedu i eventualna tri boda, ali se rezultat nije promijenio te je meč završen rezultatom 2:2.