Hrvatski Medijski Servis
IZ MINUTE U MINUTU

Crna Gora: Domaći navijači tukli gostujuće

Konstantni neredi na sportskim terenima

U derbi utakmici crnogorskog rukometnog prvensvta došlo je do opće tučnjave kojoj je u velikoj mjeri doprinijela publika.

Naime, na susretu između domaćeg Mojkovca i Budvanske rivijere, kod rezultata 14-20, u 39. minuti došlo je do gurkanja dva igrača iz suprotnih ekipa. Ubrzo su im se pridružili i ostali igrači, ali i publika koja je počela tuči goste iz Budve, prenosi RTRS.

Kada su se strasti nekako smirile, službena lica su zatražila da se hala isprazni, ali je na scenu stupio gazda Mojkovčana, bivši šef ANB Vladeta Vlatko Rakočević.

On se jednostavno nije složio s takvom odlukom delegata i sudija utakmice kojima je jedino preostalo da odsviraju kraj utakmice, koja će treće poluvrijeme dobiti pred disciplinskim organima RK CG, ali i u nadležnim sudovima./HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.