VIDEO Borac svladao Radnik, gostujući nogometaši htjeli napustiti teren

Nogometaši Borca svladali su ekipu Radnika s 2:0 u posljednjem susretu 15. kola Premijer lige BiH.

Prvu priliku imao je Borac preko Vranješa u 11. minuti, ostalo je 0:0. U 23. minuti velika prilika za Ziljkića, Bilobrk sjajno brani.

Deset minuta kasnije, nova prilika za Vranješa.

Nastavak susreta je donio bolji nogomet, a u 49. minuti Simonović autogolom dovodi Borac u Vodstvo od 1:0. U 54. minuti Bradonjić je protutnjao pored nekoliko igrača Borca i pao u kaznenom prostoru, ali sudac se nije oglasio, pišu sportske.ba

Đurić je dobro šutirao u 60. minuti, no bio je za malo neprecizan. Pet minuta kasnije, nova prilika za goste, ostalo je 1:0.

U 75. minuti penal za Borac nakon prekršaja nad Vranješom. Igrači Radnika nezadovoljni odlukom suca su krenuli prema svlačionici, ali ih je Đurić vratio na teren.

Siguran sa bijele točke bio je Vranješ za 2:0.

Do kraja meča nije bilo promjene rezultata i Borac je upisao nova tri boda.