Hrvatski Medijski Servis

Borac do pobjede nad Radnikom u 5. minuti sudačke nadoknade

Susjedski derbi Radnika i Borca na Gradskom stadionu u Bijeljini okončan je pobjedom Borca rezultatom 2:1. Domaći su bolje otvorili utakmicu i poveli na samom početku. Karić je u trećoj minuti izborio jedenesterac koji je u gol pretvorio Maksimović.

Potom je Borcu prijetio i Peco, da bi Lučić pet minuta kasnije dbranio šut Karića. U završnici prvog poluvremena Radović je izašao sam pred Lučića, ali mu je pobjegla lopta i propala je dobra prilika.

Borac je na početku drugog poluvremena došao do poravnanja. Strijelac je bio Stojan Vranješ iz diskutabilnog penala, koji je izborio sam nakon duela sa golmanom Kozićem, pišu sportske.ba

Potom je dobru priliku propustio Nedim Mekić, čiji je šut obranio Lučić. Priliku je do kraja imao i Đurić, ali je bespotrebno komplicirao i prilika je propala.

Kazna je uslijedila u petoj minuti nadoknade. Obrana i golman Radnika reagirali su katastrofalno, a sve je iskoristio Saša Kajkut, pogodivši za 1:2 i pobjedu Borca.

RADNIK: Kozić, Radović, Sušić, Mekić, Popara, Peco, Maksimović, Despotović, Karić, Đurić, Šubert.

BORAC: Lučić, Jovanović, Jakupović, Crnov, Danilović, Ćosić, Čomor, Bosančić, Vranješ, Runić, Vujaklija.