Hrvatski Medijski Servis

Autogol Pašalića u domaćem porazu Atalante

Nogometaši Atalante doživjeli su poraz na domaćem terenu u 11. kolu talijanske Serie A, a sva tri boda iz kišnog Bergama odnio je Cagliari pobjedom od 2:0.

U dvoboju punom nesretnih okolnosti za momčad koja se natječe sa zagrebačkim Dinamom u skupini Lige prvaka, vodeći pogodak gostiju u 32. minuti došao je nakon što se lopta odbila od nekoliko igrača Atalante te na kraju od hrvatskog reprezentativca Marija Pašalića završila u mreži.

Sedam minuta poslije domaća momčad ostala je s igračem manje, jer je opravdano isključen Josip Iličić zbog namjernog udaranja igrača. Brojčanu prednost Cagliari je iskoristio u 59. minuti, kad je Oliva postigao pogodak za konačnih 2:0.

Mario Pašalić bio je u početnoj postavi Atalante te odigrao cijelu utakmicu. Kod pobjednika je Marko Rog krenuo u prvih 11, a trener Rolando Maran zamijenio ga je u 71. minuti. Hrvatski reprezentativac je od 15. minute igrao opterećen žutim kartonom.