Foto: Ilustracija

KISELJAK: Usmrtio pješakinju, pa pobjegao, policija ga pronašla i uhitila

U Policijskoj stanici Kiseljak prijavljeno je u subotu u 00,50 sati da se u mjestu Azapovići u općini Kiseljak dogodila prometna nesreća u kojoj je smrtno stradala pješakinja.

U nesreći su sudjelovali vozač A.B. rođen 1993. godine, iz Kiseljaka, koji je upravljao putničkim motornim vozilom marke Opel Astra, i pješakinja J.M. rođena 1956. godine iz Kiseljaka, koja je smrtno stradala.

U suradnji s nadležnim Županijskim tužiteljstvom, uviđajne radnje na licu mjesta nezgode izvršili su policijski službenici OKP PU Kiseljak.

IZ MUP-a SBŽ navode kako se vozač putničkog motornog vozila Opel Astra nakon prometne nesreće udaljio s mjesta događaja.

Operativnim radom policijskih službenika OKP PU Kiseljak, on je pronađen i lišen slobode u subotu oko 17.45 sati u mjestu Polje Višnjica.

U suradnji s nadležnim Županijskim tužiteljstvom protiv osumnjičenog se poduzimaju zakonom propisane mjere i radnje, priopćeno je iz županijskog MUP-a./HMS/

Preporučeno:

Podijeli:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

BiH

Lokalno

Svijet

Sport

Kultura

Magazin

Crna kronika

Zdravlje