Hrvatski Medijski Servis

West Ham u produžetke protiv trećeligaša, bivši Cityjev napadač heroj Leicestera!

U Engleskoj su igrane ponovljene utakmice 3. kola FA kupa u kojima su se sastale momčadi koje su remizirale u prvom susretu.

Leicester je nakon 0:0 u prvoj utakmici na svom terenu s 2:0 svladao Fleetwood Town, a strijelac oba gola, u 43. i 77. minuti, bio je Iheanacho.

West Ham je protiv Shrewsburyja u regularnom dijelu utakmice na svom terenu ponovio 0:0 iz prvog dvoboja te je susret otišao u produžetke.

Prolaz su još ostvarili Cardiff i Sheffield Wednesday.

Oostende bh. trenera Adnana Čustovića izgubio je kod kuće protiv Genka s 1:2 u 21. kolu belgijske Jupiler lige. Antonio Milić odigrao je svih 90 minuta u redovima domaćina.

U Belgiji je igrano i četvrfinale kupa u kojem je Club Brugge Ivana Leke s visokih 5:1 pobijedio Charleroi.

U Turskoj su igrane uzvratne utakmice osmina finala kupa u kojima su prolaz ostvarili Genclerbirligi, Konyaspor i Fenerbahče, javlja Goal./HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.