Hrvatski Medijski Servis

VRATIO SE CHELSEA: Hazard još jednom srušio najdražu mušteriju

Antonio Conte ovom pobjedom kupio si je nešto vremena na klupi Plavaca.

U posljednjoj utakmici 27. kola engleske Premier lige Chelsea je na svom Stamford Bridgeu svladao West Bromwich Albion s uvjerljivih 3:0 i tako se vratio na četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka, piše Sportarena.hr.

Dvadesetak minuta trajalo je lomljenje otpora gostiju, a onda su u 25. minuti Olivier Giroud i Eden Hazard odigrali sjajan dupli pas, a potonji je lijepo pogodio za vodstvo Plavca od 1:0.

U drugom poluvremenu momčad Antonija Contea dodatno je pojačala ritam što je rezultiralo s još dva pogotka. Prvo je u 63. minuti Victor Moses pogodio za udvostručenje vodstva, da bi u 71. minuti Hazard drugim pogoktkom postavio konačan rezultat utakmice./HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.