VIDEO/ PREMIERSHIP: Galebovi se dvaput vraćali po bod u susretu sa Stokeom

U posljednjoj utakmici 12. kola Premierlige nije bilo pobjednika – Brighton & Hove Albion i Stoke City su odigrali 2:2.

Gosti su dvaput dolazili u vodstvo, prvo u 28. minuti kada je strijelac bio Eric Maxim Choupo-Moting, a potom i u sudačkoj nadoknadi uoči poluvremena kada je pogodio Kurt Zouma.

U međuvremenu je, u 44., za Brighton izjednačio vrlo dobri Nijemac Pascal Gross.

S prednošću Stokea otišlo se na odmor da bi u 60. minuti Kolumbijac Jose Izquierdo postavio konačan rezultat.

Za jedne i druge je ovo četvrti prvenstveni remi ove sezone, ali Galebovi, kako glasi nadimak Brightona, imaju jednu pobjedu više u odnosu na Stoke i trenutno su na 16 bodova. S obzirom da su se ovog ljeta nakon duge 34 godine izbivanja vratili u najviši rang engleskog nogometa, imaju jedan jedini cilj – izbjeći ispadanje, piše GOL.hr. A na tom putu im zasad ide vrlo dobro…