Široki minimalnim retultatom svladao neugodni Vitez

Široki Brijeg je 9. kolu BH Telecom Premijer lige sa minimalnih 1:0 na Pecari savladao Vitez.

Prvo poluvrijeme donijelo je terensku incijativu Širokobriježana, a najbolja prilika viđena je još na samom početku. Nakon što je u 8. minuti srušen Čabraja, dosuđen je penal za domaće. Čabraja je preuzeo odgovornost, ali njegov udarac obranio je Tirić i ostalo je 0:0.

Pokušavao je Široki i nakon toga, ali gosti su se branili organizirano i dobro, te su do odmora sačuvali mrežu.

Ćorić i Menalo su imali dvije dobre prilike za domaće početkom drugog poluvremena, da bi u 60. minuti sudac Zukić po drugi put pokazao na bijelu točku. Ovoga puta, Jospić Ćorić je sigurno šutirao za vodstvo Širokog 1:0.

Do kraja nije bilo pravih prilika, pa je ekipa Gorana Sablića teže od očekivanog stigla do novih bodova, piše SCsport.