Radnik golom iz jeddanesterca pred kraj meča svladao Zrinjski

Nogometaši Radnika pobijedili su u Bijeljini u trećem kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu Zrinjskog rezultatom 2:1.

Utakmica je odigrana u veoma teškim uvjetimaza igru jer je temperatura zraka bila blizu 40 stupnjeva, piše Klix.ba.

Već na otvaranju utakmice Okić se našao u dobroj šansi, ali je Pirić lagano obranio udarac u okvir gola.

Igra se potom preselila na sredinu terena sve do posljednje minute prije odlaska na odmor kada domaći dolaze u vodstvo.

Srećković je iz blizine matirao Pirića nakon lijepe akcije ekipe iz Bijeljine.

Petnaest minuta igre u nastavku bilo je dovoljno da Plemići izjednače kada je Barišić nakon kornera pogodio za 1:1.

Mostarci su preuzeli inicijativu, pokušali doći do preokreta, a onda je šest minuta prije kraja meča dosuđen penal za domaće.

Siguran s bijele točke bio je Glišić za konačnih 2:1.

Radnik je s novom pobjedom stigao na lidersku poziciju Premijer lige, dok je Zrinjski pao na peto mjesto.