Hrvatski Medijski Servis

PICKFORD ISKASAPIO MANDŽUKIĆA Probio ga kramponima i još mu vikao “Ustani glupane!”

U sudaru Mandžukića i Pickforda hrvatski napadač je izvukao deblji kraj, ali ga to nije spriječilo da par minuta kasnije pošalje Engleze kući.

Mario Mandžukić bio je hrvatski junak u pobjedi nad Engleskom 2:1. Napadač Juventusa je bio taj koji je u produžetku zabio za konačni rezultat i prouzrokovao mini potrese u Hrvatskoj.

Imao je Mandžukić nešto prije tog pogotka još jednu dobru priliku kada mu je Pickford ušao i skratio kut, te sjajno obranio. Nakon toga se zabio u Mandžukića koji je nekoliko minuta ostao ležati na travnjaku. Engleski vratar se derao na njega govoreći: “Ustani, glupane!”.

No, kada se pogleda ova fotografija još je jednom jasno kako se veliki ratnik kakav je Mandžo, ne izeležava bezveze na terenu./HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.