Hrvatski Medijski Servis

VIDEO Nogometaši Željezničara slavili u Banja Luci

Nogometaši Širokog Brijega i Željezničara ostvarili su pobjede u posljednje dvije utakmice 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Željezničar je u posljednjoj utakmici ovog kola u Banjoj Luci pobijedio ekipu Borca s 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Zec u 71. minuti.

Široki Brijeg je ranije na Pecari pobijedio ekipu Goška s 3:0 i tako zadržao lidersku poziciju na ljestvici. Domaće je u vodstvo doveo Čabraja u 3. minuti, a samo minutu kasnije Menalo je povisio na 2:0. Konačan rezultat postavio je Marić u 90. minuti.

Ovo pobjedom Željezničar je preuzeo drugo mjesto na ljestvici s dva boda zaostatka za Širokim Brijegom.