VIDEO Nogometaši BiH nakon šokantnog preokreta poraženi na Cipru

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras od Cipra 2:3 u Nikoziji, u okviru sedmog kola kvalifikacija za svjetsko prvenstvo u Rusiji sljedeće godine.

Strijelci za bh. selekciju bili su Toni Šunjić u 33.’ i Edin Višća deset minuta poslije.

Bh. reprezentacija je bila dominantnija u prvom poluvremenu ali bez nekih izrazitih prilika.

Prvi gol je došao nakon kornera koji je izveo Miralem Pjanić a lopta se u gol protivnika odbila od Šunjića.

Drugi je djelo Višće koji je poentirao nakon lijepe akcije kada je Kolašinac probio lijevu stranu i dobro ubacio nakon čega je Višća poentirao.

Međutim, Kiprani su preko Christofija u 65.’, Labana dvije minute poslije te Sotirioua u 75. minuti preokrenuli rezultat i slavili pobjedu.

Kipar – BiH 3:2 [Golovi] by watch-it-now