Juventus u četvrtfinalu Kupa

Nogometaši Juventusa izborili su plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što su u dvoboju osmine finala pobijedili Genou 2-0

Pobjedu torinskoj ‘Staroj dami’ donijeli su Paulo Dybala golom s ruba kaznenog prostora u 42. minuti, te Gonzalo Higuain koji je zabio na sličan način u 76. minuti.

Mario Mandžukić nije konkurirao za ovaj susret, dok je Marko Pjaca utakmicu gledao s Juventusove klupe. Za goste je cijeli susret igrao Petar Brlek.

Juve će u četvrtfinalu igrati protiv gradskog suparnika Torina koji je priredio iznenađenje pobijedivši na gostovanju Romu 2-1. Gosti su poveli u 39. minuti golom Lorenza de Silvestrija, a za 2-0 je zabio Simone Edera. Roma je mogla smanjiti u 76. minuti, no srpski vratar Vanja Milinković-Savić odlično je obranio jedanaesterac Edinu Džeki. Patrik Schick je u 85. minuti uspio zabiti za Romu, ali za više od toga nije bilo vremena.

Četvrtfinale je izborila i Atalanta koja je pobijedila Sassuolo 2-1.

U četvrtfinalu će igrati Lazio – Fiorentina, Milan – Inter, Napoli – Atalanta, te Juventus – Torino.