Hrvatski Medijski Servis

Brazilci do prve pobjede na SP golovima u sudačkoj nadoknadi

Nogometaši Brazila u Sankt Peterburgu pobijedili su Kostariku 2:0 (0:0), u 2. kolu E-skupine Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Oba pogotka za prvu pobjedu na ovogodišnjem SP Brazlci su postigli u sudačkoj nadoknadi.

Strijelac prvog gola bio je Coutinho u prvoj minuti nadoknade, a konačni rezultat šest minuta kasnije postavio je Neymar.

Brazilci su se ovom pobjedom probili na prvo mjesto u E-skupini s četiri boda, druga je Srbija s tri boda i utakmicom manje, treće je Švicarska s jednim bodom (utakmica manje), posljednja je Kostarika bez bodova./Fena/HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.