Hrvatski Medijski Servis

Bayern slavio u Leverkusenu, James sjajno zabio iz slobodnjaka

Bayern je stigao i do pete uzastopne prvenstvene pobjede. Bavarci su u Leverkusenu s 3:1 pobijedili Bayer .

Vodstvo Bayerna je stiglo u 32. minuti kada je nakon kornera Arturo Vidal glavom spustio loptu, a nakon što je ona kratko odbijena, najbolje se snašao Javi Martinez i nogom ju je pospremio u mrežu, javlja Goal.

Prednost je udvostručio Ribery u 59. minuti. James je sjajno uočio slobodan prostor po lijevoj strani, prebacio loptu, a Ribery je upao u šesnaesterac i preciznim udarcem postigao gol.

Domaći su se uspjeli vratiti u utakmicu u 70. minuti kada je lijepo s ruba kaznenog prostora zabio Kevin Volland . Međutim, sve dvojbe oko pobjednika riješio je James u prvoj minuti nadoknade sjajno izvedenim slobodnjakom kojeg golman nije mogao obraniti.

Tin Jedvaj nije bio ni na Bayerovoj klupi. Za Bayern je zaigrao Sandro Wagner koji je stigao iz Hoffenheima, a s obzirom a to da je ovo njegov povratak u klub, postavio je rekord kao igrač s najvećom razlikom između dva nastupa za bavarski klub – od njegove posljednje utakmice prošlo je čak 3785 dana./HMS/

About the Author
NAPOMENA: Komentari kojima se krši Etički kodeks Vijeća za tisak, koji sadrže uvrijedljive, klevetničke i diskriminirajuće sadržaje bit će uklonjeni.